Apie mus

„Altamedica“ tai – klinikų šeima šeimai! 11 klinikų tinkle teikiamos šeimos medicinos, vaikų ir suaugusiųjų reabilitacijos, psichikos sveikatos, estetinės medicinos ir odontologijos paslaugos. Kaune esančios Šiaurės, Senamiesčio, Lašo, Prancūzų šeimos klinikos veikia nuo 2001 m., o Ukmergėje esanti šeimos klinika – nuo 2006 m., todėl turime ilgametę darbo su pacientais patirtį. Siekdami plėsti siūlomų paslaugų asortimentą ir visapusiškai rūpintis Jūsų sveikata, atvėrėme suaugusiųjų ir vaikų reabilitacijos, estetinės medicinos ir odontologijos klinikas bei psichikos sveikatos centrus.

Kiekviena medicinos klinika – unikali savo gydytojais, specialistais ir teikiamų paslaugų spektru, todėl susijungę mes galime padėti dar efektyviau diagnozuoti ir įveikti ligą bei užtikrinti visapusišką sveikatos priežiūrą. Kad užtikrintume greitą ir tikslų ligų diagnozavimą ir gydymą, kiekvienoje klinikoje naudojamos šiuolaikinės medicinos diagnostikos priemonės ir dirba profesionalus laboratorijos kolektyvas.

Tačiau net kai mokslo pažanga atveria naujas ligų diagnostikos galimybes, mums, medikams, vis svarbesnis tampa nuoširdaus tarpusavio santykio tarp gydytojo ir paciento kūrimas ir atviras bendravimas. Mūsų klinikų tinklą vienija ne tik bendras vardas, bet ir tikslas – padėti Jums būti sveikiems ir užtikrinti Jūsų gerą savijautą! Nors tai labai atsakinga užduotis, tačiau kaskart Jums besišypsant ir esant ramiems dėl savo sveikatos, pajuntame, kad vykdome savo misiją – padedame žmogui. Tad linkime Jums, mūsų pacientams, pasitikėti mūsų profesionalumu ir nuoširdžiu rūpesčiu kiekvienu iš Jūsų. O mums, gydytojams, nestokoti entuziazmo pasirūpinti į mus besikreipiančio žmogaus sveikata ir nepaliauti tikėti, kad esame gimę dideliems darbams, ir būtent atiduodami save kitiems, gyvename visavertį gyvenimą.

 

Susisiekite su mumis!