Kaip pirkti

Kaip pirkti internetinėje parduotuvėje?

Siekdami, kad Jūsų apsipirkimas „Altamedica“ elektroninėje parduotuvėje būtų aiškus ir patogus, pateikiame informaciją apie standartinę pirkimo procedūrą, kuri padės sklandžiai įsigyti norimą tyrimą, paslaugą ar konsultaciją.

Išsirinkite norimą paslaugą

Apsilankę internetinės parduotuvės pagrindiniame puslapyje, pasirinkite norimą paslaugų kategoriją: tyrimai, paslaugos ir procedūros ar gydytojų konsultacijos.

Tyrimai: čia pateikiamos gydytojų ir specialistų sudarytos ištyrimų programos vyrams, moterims ir vaikams tiek profilaktikai, tiek patologijos diagnostikai. Taip pat čia rasite 14 atskirų tyrimų grupių – nuo alerginių iki vitaminų tyrimų.

Paslaugos ir procedūros: čia pateikiamos 4 paslaugų ir procedūrų grupės – estetinė medicina, kardiologija, mokymai / kursai bei reabilitacija ir sveikatinimas, iš kurių galėsite išsirinkti norimą paslaugą ar procedūrą grožiui, sveikatai ar bendrai savijautai gerinti.

Gydytojų konsultacijos: čia pateikiamos estetinės medicinos specialistų, gydytojų specialistų, psichikos sveikatos specialistų ir reabilitacijos specialistų konsultacijos.
Tinkamoje kategorijoje raskite ir išsirinkite Jums reikiamą tyrimą, paslaugą, procedūrą ar gydytojo, specialisto konsultaciją.

Įsidėkite norimą paslaugą į pirkinių krepšelį

  • Suradę ir išsirinkę reikiamą tyrimą, paslaugą, procedūrą ar konsultaciją, spauskite mygtuką „Į krepšelį“. Tai padarę, matysite pranešimą, kad produktas sėkmingai įkeltas į pirkinių krepšelį.
  • Paspaudę mygtuką „Peržiūrėti krepšelį“, pateksite į savo pirkinių krepšelį, kuriame matysite pasirinktus tyrimus, paslaugas, procedūras ar konsultacijas, jų kiekį ir kainą.
  • Pirkinių krepšelį galite anuliuoti arba papildyti.
  • Nusprendę įsigyti, tęskite apsipirkimą paspausdami mygtuką „Tęsti atsiskaitymą“.

Nuolaidos kodas

Pirkinių krepšeliui galite pritaikyti nuolaidos kodą. Jį suveskite į langelį „Nuolaidos kodas“ ir paspauskite mygtuką „Pritaikyti“.

Apmokėjimas

  • Suveskite pirkėjo duomenis (vardą, pavardę ir elektroninio pašto adresą).
  • Pasirinkite Jums patogų apmokėjimo būdą – internetinę bankininkystę (Swedbank, SEB, Luminor, Citadele, Šiaulių bankas, Medicinos bankas, LKU kredito unijų grupė, Paysera, Revolut) arba pavedimą banke.
  • Perskaitę puslapio sąlygas ir taisykles, paspauskite sutikimo mygtuką.
  • Toliau spauskite „Apmokėti“

Užsakymo patvirtinimas

Įvykdę apmokėjimą, į savo el. paštą gausite užsakymo patvirtinimą ir kuponą. Norėdami panaudoti kuponą ir užsiregistruoti vizitui, vadovaukitės kupone pateikta informacija.

Registracijos metu reikia nurodyti kupono numerį ir įsigytą tyrimą, paslaugą, procedūrą ar konsultaciją.

Kilus klausimų, galite kreiptis el. paštu pardavimai@altamedica.lt