Dovanų idėjos moterims: draugei, žmonai, mamai

Ypatingas kalėdinis laikotarpis – jau ne už kalnų! Ar žinote, kaip  šiais metais nustebinsite savo artimuosius? Jei pristigo idėjų – skubame į pagalbą. Štai net kelios dovanų idėjos moterims, kurios tikrai nudžiugins jūsų mylimą moterį – mamą, draugę ar žmoną.

Dovanų idėjos moterims, puoselėjančioms grožį

Net jei nesate tikri, kokia dovana nudžiugintų jūsų mylimą moterį, niekad nesuklysite dovanodami dovanas, skirtas grožiui puoselėti. Viena populiariausių estetinės medicinos procedūrų – plaukų šalinimas lazeriu. „Altamedica“ Senamiesčio klinikoje plaukų šalinimas lazeriu atliekamas naujos kartos diodiniu lazeriu „MeDioStar MONOLITH“, kurio veikimas pagrįstas unikalia dviejų bangų ilgių technologija, užtikrinančia efektyvius rezultatus, o integruotas galingas, odą vėsinantis elementas garantuoja saugumą ir komfortą visos procedūros metu. Dovanodami plaukų šalinimą lazeriu palengvinsite gyvenimą kiekvienai!

Jei žinote, kad plaukų šalinimą lazeriu jūsų artimoji jau yra išbandžiusi, nepamirškite plaukų ir veido injekcinių procedūrų. Besirūpinančias plaukų grožiu tikrai nudžiugins Dr. Cyj injekcinė procedūra, kuri ne tik efektyviai stabdo plaukų slinkimą, bet ir padeda išvengti plaukų lūžinėjimo, skilinėjimo ir suteikia plaukams žvilgesio. Besirūpinančias odos grožiu tikrai nustebins injekcinės procedūros – biorevitazacija, mezoterapija ar PRP. Šios procedūros suteikia odai spindesio, padeda užtikrinti drėgmės balansą, praturtina veido odą būtinosiomis medžiagomis ir padeda kovoti su odos senėjimu.

Primename, kad prieš bet kurią injekcinę procedūrą pirmiausia rekomenduojama gydytojo dermatovenerologo konsultacija, kurią taip pat galite įsigyti „Altamedica“ e-parduotuvėje.

Dovanų idėjos norinčioms atsipalaiduoti

Spartus gyvenimo tempas išvargina kiekvieną, todėl viena geriausių dovanų artėjančių švenčių proga – galimybė sustoti, skirti dėmesio sau ir atsipalaiduoti, o tam geriausiai tinka vakuuminis masažas ar limfodrenažinis masažas. „Altamedica“ reabilitacijos klinikose profesionaliai atliekamo masažo metu aktyvinama kraujotaka ir limfotaka, skatinama kolageno ir elastino sintezė, gerinama medžiagų apykaita, suaktyvinami lipolizės procesai, kurių metu „deginami“ riebalai. Taip pat mažinamas stresas ir įtampa bei gerinama miego kokybė. Tai ne tik grožio, bet ir sveikatinimo procedūra, kuri padeda esant sprando ir nugaros skausmams, kojų sunkumui ar raumenų sąstingiui.

Dovanų idėjos moterims, besirūpinančioms sveikata

Kas gali būti prasmingiau, nei dovanoti sveikatą? Dovanodami „Altamedica“ tyrimų kuponą – dovanojate rūpestį sveikata. Remiantis specialistų nuomone, efektyviausias būdas užkirsti kelią daugumai ligų – profilaktika. Jei Jūsų artimieji nėra linkę profilaktiškai atlikti būtinus kraujo tyrimus – padovanotas kuponas gali paskatinti brangius žmones skirti dėmesio savo sveikatai. Norite pasirūpinti brangios moters sveikata? Dovanokite profilaktinę moters ištyrimo programą, kurią sudaro  svarbiausi ir dažniausiai gydytojų skiriami laboratoriniai tyrimai, padedantys įvertinti bendrą organizmo būklę. Atliekant ištyrimo programą, ištiriamos kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D.

Šios dovanų idėjos moterims Jūsų lauks „Altamedica“ e-parduotuvėje. Tad kurį „Altamedica“ kuponą po eglute ras Jūsų artimoji?