Dovanų idėjos vyrams: draugui, vyrui, tėčiui

Gražiausios metų šventės – jau ne už kalnų! Ar žinote, kaip šiais metais nustebinsite savo artimuosius? Jei pristigo idėjų – skubame į pagalbą. Štai net trys dovanų idėjos vyrams, kurios tikrai nudžiugins jūsų draugą, vyrą ar tėtį.

Dovanų idėjos vyrams, besirūpinantiems šypsena

Ar žinote, kad reguliariai atliekama profesionali burnos higiena – vienas pirmųjų žingsnių sveikos šypsenos link? Jei jūsų artimajam svarbi dantų sveikata, per šias Kalėdas padovanokite jiems profesionalią burnos higieną – vieną praktiškiausių ir universaliausių dovanų, kuri prisidės prie sveikos ir spindinčios brangaus žmogaus šypsenos. Profesionaliai atliekamos burnos higienos metu: pašalinamos kavos, arbatos, nikotino ir kitos tamsios apnašos, atstatoma natūrali dantų spalva, pašalinamos minkštosios ir kietosios apnašos ir įvertinama periodonto būklė. Kvalifikuoti burnos higienos specialistai pasistengs, kad procedūra nesukeltų nemalonių pojūčių ir jos metu pacientas jaustųsi komfortiškai.

Dovanų idėjos vyrams, norintiems atsipalaiduoti

Spartus gyvenimo tempas, fizinis darbas ar ilgos valandos biure neretai išvargina, todėl viena geriausių dovanų artėjančių švenčių proga – galimybė atsipalaiduoti ir sumažinti raumenų skausmą. Tam geriausiai tinka gydomieji masažai. „Altamedica“ reabilitacijos klinikose gydomojo masažo metu atliekama minkštųjų audinių manipuliacija, kuri stiprina imunitetą, padeda išsaugoti sveiką sąnarių funkciją, padidina judesių amplitudę. Masažo terapijos metu gerėja raumenų tonusas, greitėja kraujo ir limfos apytaka, padedama atsikratyti įtampos, sumažinti stresą. Tai yra pamatinė masažo terapijų šaka, kuri padeda esant sprando ir nugaros skausmams, kojų sunkumui ar raumenų sąstingiui. Galima rinktis viso kūno gydomąją masažą arba pasirinktos kūno vietos – nugaros, galūnių ar kaklo ir pečių.

Dovanų idėjos besirūpinantiems sveikata

Kas gali būti prasmingiau, nei dovanoti sveikatą? Dovanodami „Altamedica“ tyrimų kuponą – dovanojate sveikatą. Pasak medicinos specialistų, efektyviausias būdas užkirsti kelią daugumai ligų – profilaktika. Jei Jūsų artimieji nėra linkę profilaktiškai atlikti būtinus kraujo tyrimus – padovanotas kuponas gali paskatinti brangius žmones skirti dėmesio savo sveikatai. Norite pasirūpinti artimojo sveikata? Dovanokite profilaktinę vyro ištyrimo programą, kurią sudaro  svarbiausi ir dažniausiai gydytojų skiriami laboratoriniai tyrimai, padedantys įvertinti bendrą organizmo būklę. Atliekant ištyrimo programą, ištiriamos kraujo ląstelės, šlapimo sudėtis, kepenų fermentai, inkstų funkcijos rodikliai, kraujo riebalai ir cukrus, uždegimo rodikliai, pagrindiniai elektrolitai, skydliaukės hormonai ir vitaminas D.

Kiekvieną dovanų idėją galite įsigyti „Altamedica“ e-parduotuvėje. Tad kurį „Altamedica“ kuponą po eglute ras Jūsų artimasis?